Program knihovny v září 2023

Milí čtenáři, prázdniny se blíží ke konci a my pomalu plánujeme podzimní akce. Na co se tedy můžete těšit?

6. 9. v 16 hod. – Vyrábíme z plsti – šperky – ozdoby – přívěsky. S sebou si přineste ostré nůžky, případně zajímavé korálky či knoflíky. Příspěvek na materiál 50 Kč. Dílnička je vhodná pro dospělé a děti 11+. Kapacita omezená, přednost mají předem přihlášení.

6. 9. v 18 hod. – Herbert Kögler: O výrobě stuh v naší republice – beseda

11. 9. v 10 hod. – Bookstart mini – setkání maminek nad kávou a dětskou literaturou, na akci je nutné se přihlásit ve FB skupině nebo na mailu iveta.sedova@knihovna-uo.cz

11. 9. v 16 hod. – Bookstart junior – setkání maminek nad kávou a dětskou literaturou, na akci je nutné se přihlásit ve FB skupině nebo na mailu iveta.sedova@knihovna-uo.cz

13. 9. v 16 hod. – Tam, kde žijí divočiny. Čtení s vyráběním pro děti do 8 let. Prosíme o příspěvek 20 Kč na materiál. Přijďte včas, ať o nic nepřijdete.

14. 9. v 15 hod. – Deskovky pro malé i velké – přijďte si zahrát deskové hry

20. 9. v 17 hod. – Mgr. Luboš Brandýský a Mgr. Tereza Slavíková: Práce Probační a mediační služby a Poradny pro oběti trestných činů – koná se na hudebním oddělení

21. 9. od 15.30 hod. – ZaBookem – Čtenářský klub ZaBOOKem Junior – Další setkání čtenářského klubu ZaBOOkem. Téma zatím není známé, protože se bude domlouvat individuálně ve skupině s dětmi. Jestli máte zájem být součástí klubu a jste ve věku 10–13 let, tak neváhejte a přijďte. Těšíme se na Vás! Prosíme o příspěvek 20 Kč na materiál.

Tkané záložky ze sbírky pana Herberta Köglera

1. – 30. září 2023

Vernisáž ve středu 6. září 2023 v 17:30 hod.