Voucher na 2 e-knihy zdarma

Je tady opět Březen – měsíc čtenářů, a protože chceme podpořit tuto krásnou akci, která ukazuje, že čtení sluší každému. Podařilo se nám získat od nakladatelství Jota dvě e-knihy zdarma pro Vaše čtenáře.

První je titul Bláto, pot a slzy. Je to autobiografie Beara Gryllse, britského dobrodruha, spisovatele a moderátora, který proslul svým dobrodružným pořadem na stanici Discovery Channel, v knize se například dočtete o jeho výstupu na Mount Everest, který zdolal už ve svých 23 letech.

Druhý titul pravděpodobně ocení hlavně romantické duše. Kniha Spolubydlící od oblíbeného spisovatelského dua Christina Lauren je humorný román o fingovaném sňatku z New Yorku.

Banner s postupem, jak si e-knihy stáhnout můžete nasdílet ve své knihovně, na sociální sítě a zkrátka všude, kde si ho všimne co nejvíce lidí a dárek využijí. Voucher lze sdílet i mezi rodinou či přáteli, čímž může dojít k motivaci a noví čtenáři se registrují do Vaší knihovny, anebo si eVýpůjček všimnou i ti, kteří se je zatím zdráhali vyzkoušet. E-knihy zůstanou v knihovničce natrvalo, nejedná se tedy o běžnou eVýpůjčku.