Program knihovny v září 2022

5. 9. od 10 hod. – Bookstart mini – pravidelné setkání maminek a dětí nad literaturou. Téma – říkanky

5. 9. od 16 hod. – Bookstart junior – Téma – nástup do školky

Na obě akce je nutné se přihlásit ve FB skupině nebo na mail iveta.sedova@knihovna-uo.cz

14 .9. od 15 hod. – „Buď bych se uchlastal nebo zbláznil“. – přednáška klienta CEDRu Petra Vícha společně s lektorkou CEDRu Bc. Michaelou Nešpoříkovou. Přednáška v rámci Týdne duševního zdraví.

14. 9. od 18 hod. – Proč dnes řešit Izrael? aneb také Proč dnes vůbec řešit nějaký Izrael? – přednáška a beseda, přednášející: Mojmír Kallus – předseda českého zastoupení a zároveň vicepresident světového ICEJ, Jaromír Vykoukal – vojenský historik, Daniel Žingor – šéfredaktor zpravodajského portálu israel.cz a Daniel Haslinger – profesionální průvodce po Izraeli.

15. 9. od 15 hod. – Jak podpořit své duševní zdraví nejen v těžkých časech – přednáška Mgr. Lenky Beranové, psychoterapeut CEDRu. V rámci Týdne duševního zdraví

1. 9. – 31. 10. 2022

Století Jaroslava Foglara

Výstava o životě známého spisovatele a osobnosti českého skautingu