Program knihovny v červnu 2021

Milí čtenáři, dny a týdny kvapí, co nás v nich ale opravdu čeká, to nikdo netuší. Dovolujeme si Vás pozvat na naše akce, ale… I my se řídíme nařízeními Vlády ČR, proto nabízíme přehled a budeme doufat. Sledujte, prosím, aktuální informace na našich webových https://www.knihovna-uo.cz/ a facebookových stránkách https://www.facebook.com.

2. 6. v 18 hod. – Petra Procházková: Kam kráčí Bělorusko – přednáška známé novinářky.

4. 6. v 9 hod. – Canva – grafický program pro každého! – počítačová lekce pro seniory. Přihlášky na: miloslava.netusilova@knihovna-uo.cz, počet účastníků omezen.

9. 6. v 18 hod. – Kateřina Hájková: W. Churchill: Muž, který zachránil evropskou demokracii – přednáška z cyklu Akademie volného času.

16. 6. v 18 hod. – Dušan Špitálský: Příběhy obyčejných dobrodruhů I.: baron František Trenck – rváč ve službách Marie Terezie – přednáška z cyklu Akademie volného času.

17. 6. v 16 hod. – Luční pohádky – čtení a tvoření vhodné pro děti do 8 let. Počet dětí je omezen – je potřeba se přihlásit na dětském oddělení nebo na telefonu: 737 205 228. Pro­síme o příspěvek 10 Kč na materiál.

23. 6. v 18 hod. – Pavel Holásek: Zlomky, řeči, dialogy II. – přednáška z cyklu Akademie volného času.

VÝSTAVA:

Rudolf Krautschneider: Lidé a oceán. Výstava fotografií mořeplavce Rudolfa Krautschneidera.

Těšíme se na setkání!

Poslední aktualizace stránky: 27. 7. 2021