Program knihovny v dubnu 2022

Vážení čtenáři, z března nám zbývá jenom pár dní, proto je potřeba se připravit na měsíc nový! Na co se tedy kromě jara můžete těšit v dubnu?

1. 4. – 30. 4. – Hmyzí stezka – nová dobrodružně-naučná stezka pro malé i velké kolem knihovny a v knihovně. Bližší informace na dětském oddělení.

1. 4. od 18 hod. – Noc s Andersenem – přihlášky na dětském oddělení, tel.: 737 327 432.

4. 4. v 10 hod. – Bookstart Mini: Youtube, televize, chytré telefony a děti.

4. 4. v 16 hod. – Bookstart Junior: Youtube, televize, chytré telefony a děti. Na obě akce je nutné se přihlásit ve FB skupině nebo na e-mail iveta.sedova@knihovna-uo.cz.

7. 4. v 16 hod. – Ptačí štěbetání a první jarní andělé – čtení a tvoření pro děti do 8 let. Prosíme o příspěvek 10 Kč na nákup materiálu.

12. 4. v 9 hod. – Velikonoční elektronická přání – počítačová Canva lekce. Přihlášky na miloslava.netusilova@knihovna-uo.cz, vlastní notebook výhodou, kapacita je omezena.

13. 4. v 18 hod. – Martin Vídenský, Kateřina Hájková: autorské čtení z knih Vykročení ze stínu a Světlo naděje – Akademie volného času.

28. 4. od 14 hod. – Jom ha-šoa – veřejné čtení jmen obětí holocaustu.

• VÝSTAVA:

Poslední večeře

Výstava žáků výtvarného oboru ZUŠ k vidění do 30. 4.

• UPOZORNĚNÍ:

14. 4. Velikonoční prázdniny – dětské oddělení otevřeno od 9 do 14 hod.